ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki dziewczyny z Bratz


Kolorowanki dla dzieci seria Bratz nr 65 – Do zdjęcia pozuje dziewczyna z Bratz. Czas na zabawę. Wydrukujcie kolorowankę do druku i pomalujcie ładnie. Dwoją pracę dajcie do oceny swoim rodzicom.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanka Bratz królowa balu


Kolorowanki dla dzieci seria Bratz nr 66 – Dziewczyna z Bratz została królową balu czy waszym zdaniem wygląda wspaniale? Wydrukuj kolorowankę do druku i pomaluj królową balu.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz dla dzieci


Kolorowanki dla dzieci seria Bratz nr 67 – Maluj dziewczyny z Bratz super zabawa z kolorowankami. Sama zaplanuj kolory dla ubrań dziewczynki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki na plażę


Kolorowanki dla dzieci seria Bratz nr 67 – Dziś słoneczny dzień. Bratz wybiera się na plażę z przyjaciółmi będzie fajna zabawa. Drukuj kolorowanki zostań projektantem wypróbuj różne kolory.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki śnieżynka Bratz


Kolorowanki dla dziewczynek Bartz nr 69. Dziewczyna w stroju śnieżynki. Pomaluj obrazek z kolorowankami do druku zawsze jest fajna zabawa.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz nauka


Kolorowanki dla dziewczynek Bartz nr 70. To tu Bratz się uczy i odrabia lekcje. Laptop z dostępem do Internetu to niezastąpiona encyklopedia wiedzy. Zamaluj obrazek - zawsze ciekawe kolorowanki dla ciebie.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek