ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Myszka Miki przyjęcie


Myszka Miki na przyjęciu urodzinowym kolorowanka dla dzieci. Malujemy kolorowanki z Miki. Pomaluj balony na różne kolory. Na przyjęciach zawsze jest dużo baloników kolorowych czapeczek i niespodzianek. Jakie kolory miały balony na twoim przyjęciu urodzinowym? Przypomnij sobie i pomaluj kolorowankę po wydrukowaniu.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Spor Myszka Miki


Kolorowanka sport Myszka Miki. Czy dasz radę odgadnąć w jakich dyscyplinach sportowych używa się tych przedmiotów. Spróbuj odgadnąć taka mała zagadka. Gdy już zgadniesz wydrukuj kolorowankę i pomaluj ją starannie.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kaczor Donald i Myszka Miki


Myszka Miki i Kaczor Donald to dobrzy przyjaciele ze szkolnej ławki. Razem uczyli się w szkole a teraz są dobrymi przyjaciółmi. Pamiętajcie dzieci że o przyjaciół trzeba dbać. Podoba ci się kolorowanka? Jeżeli tak to drukuj i maluj obrazek z Donaldem i Mikim.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Myszka Miki Piłka


Kolorowanki do druku seria Myszka Miki. Miki jak większość chłopców lubi różne gry. Tym razem wybrał się na szkolne boisko pograć w piłkę nożną z przyjaciółmi. Im więcej będzie ćwiczył tym jego umiejętności będą rosły. Wy również często kolorujcie a wasze obrazki będą coraz ładniejsze.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Taniec Wygibaniec


Jeśli spodobał ci się ten obrazek wydrukuj go i pomaluj swoimi kredkami. Jest to taniec wygibaniec w wykonaniu Myszki Miki i Minnie.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Portret Myszka Miki do druku


Myszka Miki zrobił sobie fajną fotkę. Po wydrukowaniu macie możliwość pomalować kredkami lub farbami. Zapraszamy do zabawy obrazki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek