Kubuś Puchatek jest postacią z literatury dziecięcej napisanej 14.09.1926r. przez brytyjskiego pisarza A.A. Milne’a. Zamieszczamy kilka kolorowanek które udało nam sie znaleźć w internecie i chcemy udostępnić je dzieciom do pokolorowania. W tej kategorii znajdziecie kolorowanki dla dzieci przedstawiające Kubusia Puchatka jak i jego przyjaciół. Jest to bajka znana dzieciom na całym świecie w której to Kubuś i jego przyjaciele – Kłapouchy, Prosiaczek, Maleństwo, Sowa, Tygrysek doświadczają wielu zwariowanych przygód. Kubus Puchatek jest bajką dla dzieci którą powinien znać każdy maluch. Jest to świetna pozycja na dobranoc dla chłopców jak i dziewczynek. Zachęcamy rodziców do czytania dzieciom na dobranoc. Kolorowanki online to dobry sposób na nauczenie dzieci kolorów. Znane postacie z bajki sprawią iż dzieci chętnie zasiądą do pokolorowania malowanek a wy drodzy rodzice będzieci mieli chwilke żeby odpocząć. Zobaczcie jak dzieci wyrażają siebie poprzez dobór kolorów i świadomy wybór barw. Kolorowanki do druku można wydrukować i malować z dzieckiem w wolnej chwili. Zapraszamy do zabawy.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Kubuś Puchatek Śniadanie


Pokoloruj obrazek z Kubusiem Puchatkiem. Kubuś Puchatek ucieszy się gdy dodasz koloru tej Kolorowance. Jeżeli nie lubisz kolorowanki online możesz wydrukować obrazek i pomalować go kredkami w domu na swoim stoliku. Seria kolorowanki Kubuś Puchatek.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Kubuś Puchatek Jesień


Zobacz kolorowanki Kubuś Puchatek dla dzieci. Kubus Puchatek przygotowuje się do nadchodzącej Zimy. Musi zaopatrzyć się w miodek na całą mroźną zimę. Masz możliwość pokolorować kolorowankę dla dzieci online lub wydrukować kolorowanki do druku.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Kubuś Puchatek i Prosiaczek


Kolorowanki Kubuś Puchatek i jego przyjaciel mały prosiaczek kąpią się w jeziorku w upalny dzień. Kolorowanka dla dzieci online jak i do wydruku. Dodaj swoje kolory do kolorowanki takie jak lubisz. Maluj kolorowanki dla dzieci i baw się z nami.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Królik siłuje się z Kubusiem


Kolorowanki Kubuś Puchatek dla dzieci. Kubuś Puchatek a raczej jego tyłek który utknął w wejściu do nory Królika. Królik nie daje za wygraną i z całych sił próbuje wepchnąć Kubusia do środka. Wydrukuj Kolorowankę do druku weź kredki i pomaluj kolorowankę lub dobierz kolory na ekranie monitora.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Tygrys i Maleństwo


Pokoloruj kolorowanki Kubuś Puchatek dla dzieci na obrazku Tygrysa i Maleństwo. Tygrys wykonuje swój ulubiony taniec bawiąc się z Maleństwem małym kangurem. Chwyć za myszkę i pokoloruj kolorowankę dla dzieci już teraz. Pamiętaj że każdą kolorowankę online możesz wydrukować i pokolorować później kredkami.

 

 

Kolorowanki dla dzieci

Przyjaciele Kubusia Puchatka


Kolorowanki dla dzieci online do druku. Przyjaciele Kubusia Puchatka – Tygrysek, Prosiaczek, Kłapouchy pozują do zdjęcia. Dobierz właściwe kolory i pomaluj kolorowanki Kubuś Puchatek. Możesz również wydrukować kolorowankę do druku i pokolorować ją swoimi kredkami.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek dla dzieci Kubuś Puchatek

1


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

Balony na przyjęciu Miki drukuj
Myszka Miki przyjęcie

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

Słodka i piękna Smerfetka
Maluj obraz Smerfetki

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Pada deszcz kolorowanka do druku
Deszcz Myszka Miki

Kaczor Donald Kolorowanka
Kaczor Donald malowanka

Pluto i Myszka Miki malowanki
Pluto i Myszka Miki

Bratz spódniczka mini malowanki dla dzieci
Kolorowanki Bratz włosy fala

Daisy suknia malowanki do druku
Daisy dla dzieci

Kolorowanki Myszka Miki. Daisy narzeczona Kaczora
Daisy drukuj malowanki

Donald i Myszka Miki jak bracia
Kaczor Donald i Myszka Miki

Myszka Miki czas na malowanie
Myszka Miki do wydruku