ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Marty Madagaskar drukuj


Kolorowanki do druku nr 26 – Marty popisuje się przed rodowitymi mieszkańcami Afryki. Po wyrazie ich min widać że występ zrobił wrażenie. Pomaluj kolorowanki do druku Zebry czekają.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Małpie szaleństwo maluj


Kolorowanki do druku nr 27 – Małpy jak widać zawsze znajdą coś do roboty. Wydrukuj obrazek i koloruj kredkami, mazakami czy wyklejaj plasteliną. Dużo dobrej zabawy z kolorowankami dla dzieci. Seria Madagaskar.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Marty szaman mlowanki


Kolorowanki do druku nr 28 – Marty odnalazł się w Afryce. Teraz pełni rolę szamana i lekarza. Jak widać zadbał o szczegóły (wielka kość w nosie). Maluj kolorowanki dla dzieci rozwijaj swój talent już od najmłodszych lat.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Marty i Gloria Madagaskar


Kolorowanki do druku nr 29 – Na obrazku Marty I Gloria para przyjaciół z bajki Madagaskar. Dołącz do nas i drukuj kolorowanki dla dzieci. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Teraz czas na zabawę.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Madagaskar Melman


Kolorowanki do druku nr 30 – Melman wpadł w tarapaty czy Król Leon mu pomorze? Maluj z nami kolorowanki dla dzieci dużo dobrej zabawy czeka na was mali artyści.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Alex kolorowanki Madagaskar


Kolorowanki do druku nr 31– Dla dzieci Alex z bajki Madagaskar. Ta woda chyba nie nadaje się do picia. Pomaluj kolorowankę dla dzieci codziennie nowe obrazki. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony z malowankami.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek