ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Herbatka


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 31 – Król postanowił użyć podstępu. Przygotował dla Fiony specjalną herbatkę po wypiciu której będzie bardziej podatna na zaloty syna Wróżki Chrzestnej. Jeśli ten pocałuje ją przed północą już na zawsze zostaną razem. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Shrek w Lochu


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 32 – Shrek osioł i kot w butach zostali zakuci w kajdany i uwięzieni. Powoli zaczęli tracić wiarę w możliwość uratowania Fiony aż tu nagle na pomoc przybył Pinokio, Ciastek i trzy świnki. Nadzieja na powodzenie misji wróciła. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Shrek - Bal


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 33 – Impreza w zamku właśnie się zaczęła. Wróżka Chrzestna gra tu pierwsze skrzypce, zachwyca gości spektakularnymi sztucznymi ogniami i daje popis swoim magicznym umiejętnościom. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci z postaciami z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Fiona w Tańcu


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 34 – Syn Wróżki Chrzestnej porwał do tańca Fionę. Z różą w ustach podszywa się pod Shreka i robi wszystko aby zmusić królewnę do pocałunku a wtedy na zawsze już będzie jego. Zdezorientowana Fiona nie wie co robić. Pomaluj kolorowanki dla dzieci z ulubionymi postaciami.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Shrek - Zamek


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 35 – Ogromny zamek Zasiedmiogórogród leży za siedmioma górami i prezentuje się bardzo okazale. Z pewnością król wolałby aby jego córka Fiona mieszkała tu razem z rodziną niż na bagnie z jakimś ogrem. Wydrukuj i maluj kolorowanki dla dzieci z serii Shrek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Śpiewająca Wróżka


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 36 – Wróżka Chrzestna zdała sobie sprawę, że północ jest coraz bliżej a jej syn wciąż nie pocałował królewny Fiony. Postanowiła więc zaśpiewać romantyczną piosenkę która zachęci Fionę do tańca. Wydrukuj i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek