ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 46 – Po zjedzeniu magicznego ciastka, które matce podsunęła Merida, królowa najpierw poczuła się osłabiona a kilka chwil później zmieniła się w niedźwiedzia. Nieświadoma co się stało próbuje założyć koronę. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 47 – Trochę to trwało zanim królowa uświadomiła sobie, że już nie jest człowiekiem tylko bestią. Jej ciało pokrywa teraz grube futro a zamiast słów z paszczy wydobywa się zwierzęcy ryk. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 48 – Fergus przerwał swoją opowieść bo usłyszał zwierzęcy ryk dobiegający z górnego piętra. Król ma również wyczulony węch jeśli chodzi o niedźwiedzie. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 49 – Służąca Maudie doznała szoku, kiedy zobaczyła ogromnego misia w zamku. Upuściła tacę z wypiekami i z krzykiem zaczęła uciekać korytarzami aż wpadła na króla Fergusa. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 50 – Królowej ciężko rozstać się z dziećmi, ale dopóki pozostaje niedźwiedziem musi opuścić zamek. Jeśli Fergus ją tu znajdzie z pewnością zginie. Dzieci pomagają misiowi dotrzeć do wyjścia. Pomaluj kolorowanki dla dzieci z serii Merida Waleczna.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 51 – Maluchy przypadkiem znalazły w kuchni niedojedzone ciastko. Oczywiście nie mogły przepuścić okazji żeby nie skosztować. Skąd mogły wiedzieć, że to przez te ciastko mama zmieniła się w misia. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek