ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Maszyny i Marta malowanki


Kolorowanki do druku Marta i Maszyny. Firma Boba otrzymała zlecenie naprawy starej kamienicy. Marta wraz z maszynami przyjechała aby przygotować wszystko dla Boba. Do pomocy zabrała ze sobą dźwig, koparkę i walec. Zapowiada się dużo pracy ale Bob zawsze da radę. Malujemy kolorowanki dla dzieci z bajki Bob Budowniczy

 

 Kolorowanki dla dzieci

Smutny dźwig do druku


Kolorowanki do wydruku dźwig. Dźwig zjechał z drogi i zakopał się. Teraz nie może wyjechać i czeka na pomoc. Marta i koparka wydostaną smutnego dźwiga z opresji. Zapraszamy na malowanki z serii Bob Budowniczy. Przeglądaj i drukuj kolorowanki dla dzieci już teraz.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Marta i kotek do malowania


Kolorowanki do wydruku Marta. Marta dzwoni ze swojego telefonu komórkowego do Boba Budowniczego. Przypomina mu aby w sklepie dla zwierząt kupił karmę dla kotka który zamieszkał z nimi razem w firmie. Teraz kotek traktowany jest jak członek brygady. Na jaki kolor pomalujesz kotka, czarny, rudy a może w łaty?

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bob Budowniczy zegar


Kolorowanki do druku Bob Budowniczy fajne malowanki. Bob właśnie skończył naprawę wielkiego zegara. Wskazówki się nie przesuwały i mieszkańcy miasteczka nie mogli sprawdzać godziny na ratuszu który mieści się w centrum miasta. Ale nasz Bob i tym razem nie zawiódł. Teraz wszystko działa. Pomaluj Boba i zegar po wydrukowaniu.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dźwig kolorowanki do wydruku


Kolorowanki dla dzieci z bajki Bob Budowniczy. Do pomalowania czeka na was dzieci obrazek z jednym z pomocników Boba Budowniczego. Na kolorowance widzimy dźwig który ma przymocowana kulę. Dzięki tej kuli może burzyć ściany budynków które są przeznaczone do rozbiórki. Dodaj kolorów dźwigowi będzie wyglądał wtedy ładnie.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Betoniarka do druku


Molowanki dla dzieci betoniarka. Betoniarka to maszyna bez której wykonanie zaprawy murarskiej było by niemożliwe. Wrzucając żwir i cement do bębna betoniarki Bob Budowniczy robi beton. Przeglądaj kolorowanki dla dzieci i maluj malowanki po wydrukowaniu. Zobacz również inne obrazki do wydruku.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek