ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 52 – Merida prowadzi królową przez las tą samą drogą, którą wcześniej dotarła do domku wiedźmy. Ma nadzieję, że staruszka pomoże jej odczarować mamę i wszystko będzie jak dawniej. Pomaluj kolorowanki z bajek dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 53 – Król Fergus został wyprowadzony w pole. W pogoni za niedźwiedziem po własnym zamku, nagle znalazł się na dachu jednej z wież. Niestety po niedźwiedziu nie ma śladu. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 54 – Pech chciał, że drzwi, którymi grupa goniąca misia wpadła na dach, zatrzasnęły się. Droga powrotna została odcięta. Jest za wysoko żeby skoczyć a drzwi są solidne i nie można ich wywarzyć. Pomaluj kolorowanki dla dzieci z serii Merida Waleczna.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 55 – Królowa i Merida w końcu dotarły do chatki wiedźmy. Niestety okazało się, że staruszka wyjechała i zostawiła tylko krótką wiadomość. Sprawa się skomplikowała. Jak teraz przywrócić królowej dawny wygląd. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 56 – Przez nierozważne zachowanie goście doszczętnie zniszczyli domek wiedźmy. Nadchodzi noc i pora się przespać,ale czasu jest coraz mniej. Po drugim wschodzie słońca królowa na zawsze zostanie misiem. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 57 – Przyszedł czas na śniadanie. Jednak królowa miś nie bardzo sobie radzi w dziczy. Nazbierała trujących wilczych jagód oraz przyniosła zanieczyszczonej wody. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek