ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Koniec Smutków


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 40 – Wydaje się, że dzieciak odzyskał siły, a wszystkie smutki odeszły w zapomnienie. Z uśmiechem żwawo wspina się na grzbiet Kali gotów na wspólną zabawę. Baw się i maluj kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Maluch na drzewie


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 41 – Mały Tarzan nie jest może małpą, ale trzeba przyznać, że wyjątkowo dobrze potrafi wspinać się po drzewach. Życie wśród dzikiego stada owocuje nabywaniem nieprzeciętnych umiejętności. Rozwijaj swoje zdolności i maluj kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Skok do Wody


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 42 – Trochę czasu minęło i Tarzan znacznie podrósł. Wciąż skacze z tego samego wodospadu ale teraz to już robi jak prawdziwy zawodowiec. Trening czyni mistrza. Pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Daszek z Liści


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 43 – Sprawne ręce pozwalają Tarzanowi zbudować prowizoryczny daszek z liści. Teraz pomimo ulewnego deszczu, legowisko matki Kali wciąż jest suche. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Drzemka


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 44 – Nie ma to jak poobiednia drzemka. Tarzan razem z matką i Terk wyleguje się na miękkiej trawce. Wychowując się w stadzie nabrał takich samych nawyków co reszta małp. Pomaluj malowanki z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Owoce dla Kali


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 45 – Teraz kiedy Tarzan już dorósł jest samodzielny i nie potrzebuje opieki matki. Rola się odwróciła, teraz on przynosi owoce dla Kali w podziękowaniu za troskę. Wydrukuj i maluj malowanki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek