ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Wycieczka do Miasta


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 100 – Jane i profesor Porter namówili Tarzana na wycieczkę do prawdziwego miasta ludzi. Ubrany w elegancki garnitur człowiek z dżungli płynie na spotkanie cywilizacji. Baw się i maluj kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Podróż Statkiem


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 101 – Okazuje się, że podróż statkiem wywołuje u Tarzana mieszane uczucia i obawy. Pozbył się niewygodnego ubrania i wspiął wysoko na maszt poszukując bezpiecznego miejsca. Uruchom wyobraźnię i koloruj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Terk i Tantor na Statku


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 102 – Terk i Tantor podobnie jak Tarzan nie czują się komfortowo na statku. To ciągłe bujanie na boki drażni zwierzęta. Marzą aby znów postawić stopę na suchym piasku. Pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Małpa w Sieci


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 103 – Tarzan idąc śladem płaczliwego wołania o pomoc odnajduje małpę złapaną w siatkę. To z pewnością sprawka nowo przybyłych ludzi bo któż inny byłby do tego zdolny. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Goryl w Klatce


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 104 – Jane uwalnia goryla z ciasnej klatki. Zwierzę miało dużo szczęścia bo myśliwy Clayton zamierzał zabrać pochwycone małpy statkiem za wielką wodę i sprzedać je z dużym zyskiem. Pomaluj malowanki z bohaterami z bajek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kala w Potrzasku


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 105 – Kolejną ofiarą była Kala, małpa która wychowała Tarzana. Na szczęście pomoc przyszła w odpowiedniej chwili i małpa dalej może cieszyć się wolnością. Wydrukuj i maluj malowanki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek