ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Szybki Guido


Kolorowanki do druku seria Auta nr 67 – Guido to najszybsza maszyna do zmiany opon jaka kiedykolwiek istniała. Jest świetnym pracownikiem i aż rwie się do pracy. Właśnie zamierza popisać się przed Zygzakiem i pokazać mu jak potrafi być szybki w tym zawodzie. Koloruj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Sędzia


Kolorowanki do druku seria Auta nr 68 – Sędzia Hudson przygotowuje się do kolejnej rozprawy. Tu w Chłodnicy Górskiej wszelkie wykroczenia przechodzą przez jego ręce i to on wymierza sprawiedliwość ustalając w jaki sposób winowajca odkupi swoje winy. Wydrukuj kolorowankę sędzia Hudson.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Wiekowa Gienia


Kolorowanki do druku seria Auta nr 69 – Wiekowe auto Gienia to najstarsza mieszkanka Chłodnicy Górskiej. Pamięta dawne czasy kiedy to w miasteczku panował tłok a ulice były przepełnione. Teraz jednak wszystko się zmieniło jest tu cicho i spokojnie. Pomaluj kolorowanki dla dzieci z autem Gienia.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Zabawny Złomek


Kolorowanki do druku seria Auta nr 70 – Jak zwykle wesoły Złomek szuka okazji do zabawy. Możesz być pewien, że w jego towarzystwie nie będziesz się nudził/a. Zawsze znajdzie sposób żeby cię rozweselić nawet jeśli masz zły humor. Pokoloruj auto Złomek i baw się tak dobrze jak on.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta - Sally


Kolorowanki do druku seria Auta nr 71 – Sally to adwokatka w Chłodnicy Górskiej, porzuciła karierę zawodową w Los Angeles i przeniosła się do małego miasteczka, bo bardziej sobie ceni cisze, spokój i piękne krajobrazy niż pracę w wielkim zatłoczonym, hałaśliwym mieście.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Rozprawa


Kolorowanki do druku seria Auta nr 72 – Zygzak i adwokatka Sally na rozprawie sądowej. Zygzak został oskarżony o nieumyślne zniszczenie drogi w Chłodnicy Górskiej i uznany winnym tego wykroczenia. Na kole ma założoną blokadę która uniemożliwia mu ucieczkę. Czeka na wyrok. Zbieraj Kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek