ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zjeżdżalnia


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 94 – Kubuś znalazł szybką drogę na dół. Wystarczy odpowiednio ułożyć ciało i można ślizgać się na tym naturalnie stworzonym torze. Kubuś troszczy się o dzbanek miodu i przyciska go mocno do siebie. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kubuś i Balony


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 95 – Niebezpiecznie jest trzymać w dłoniach dużą ilość napompowanych balonów bo można unieść się niespodziewanie wysoko. Kubuś popełnił ten błąd i teraz nie wie co robić. Wydrukuj i maluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Sterta Liści


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 96 – Nie ma to jak pobrykać sobie po ogromnej stercie liści. Tygrysek korzysta z okazji i spada z impetem w sam środek. Oczywiście trzeba być tygryskiem żeby zrozumieć jakie to fajne uczucie. Pomaluj malowanki z bajek dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Terk i Tarzan


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 1 - Terk przyjaciel Tarzana jest świetnym kompanem do zabawy. Dzięki bijatykom młody Tarzan nabiera doświadczenia, które może mu się w przyszłości przydać. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Tarzan na drzewie


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 2 – Wychowany w dziczy Tarzan świetnie porusza się po drzewach. Zwinny niczym małpa przeskakuje z gałęzi na gałąź nie tracąc przy tym równowagi. Pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Badaczka Jane


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 3 – Córka profesora Portera zrządzeniem losu przybyła z ekspedycją naukową do dzikiej dżungli. Jane wnikliwie prowadzi zapiski nowo odkrytych gatunków roślin. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek