ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bob Budowniczy wypadek


Kolorowanka dla dzieci z Bobem Budowniczym. Nawet tak doświadczonemu Bobowi może przytrafić się coś takiego. Nie zauważył wiadra z farbą i wszedł jedną nogą która utknęła w wiaderku. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem trzeba wydostać nogę i przygotować nową farbę. Baw się i koloruj kolorowanki razem z Bobem Budowniczym.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bob budowniczy i walec


Kolorowanka dla dzieci Bob-budownicz naprawia jezdnię. Dzisiaj Bob dostał zlecenie od burmistrza. Jego zadaniem jest naprawić zniszczoną nawierzchnię drogi. W zadaniu pomaga mu walec drogowy. Po wydrukowaniu kolorowanki przychodzi czas na malowanie kredkami. Możecie także wydrukowane kolorowanki pomalować farbkami.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Betoniarka malowanki do druku


Kolorowanki do druku betoniarka. W pracach do których wymagana jest zaprawa murarska zawsze pomaga betoniarka. Potrafi w swojej gruszce przygotować świetnie wiążącą zaprawę. Bob jest zadowolony z pracy jaką wykonuje. Wydrukuj kilka kolorowanek i stwórz własna książeczkę z kolorowankami. Zacznij malować z nami.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Malowanie z Bobem Budowniczym


Malowanki Bob Budowniczy dla dzieci. Dzisiaj Bob zaprasza dzieciaki do malowania kolorowanek. On również ma do wykonania prace związane z malowaniem ścian. W jednej ręce trzyma wiaderko z farbą a w drugiej pędzel którym pomaluje wszystkie ściany. Pamiętajcie u nas tylko fajne kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Ciągnik Pana Ogórka


Kolorowanki dla dzieci ciągnik w garażu. Na obrazku stoi sobie ciągnik. Jak zapewne wiecie dzieci ciągnik pomaga Panu Ogórkowi w pracach polowych. Pan Ogórek jest bardzo zapracowany ponieważ na roli zawsze jest dużo pracy. To wysiewanie nasion, to opryskiwanie, podlewanie , zbieranie dobrze że ciągnik mu w tym pomaga.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bob Marta i Strach do wydruku


Kolorowanki do druku Bob Budowniczy Marta i Strach. Jak zapewne wiecie strach często ma zwariowane pomysły. Pewnie i tym razem coś zmalował dlatego też Marta i Bob chcieli z nim porozmawiać. Będzie tu trochę drobnych elementów do malowania więc postarajcie się dzieci podczas kolorowania.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek