ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Malowanki Ben 10 nr 75


Kolorowanki do druku seria Ben 10 – Na obrazku Ben Tennyson i jego wszechmocny międzygalaktyczny Omnitrix. Czas na pomalowanie kilku kolorowanek dla dzieci maluj z nami zapraszamy do zabawy dzieciaki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bartz dla ciebie


Kolorowanki dla dziewczynek Bartz nr 6. Na obrazku Bartz wykonuje taniec z pomponami. Zagrzewa swoją drużynę do walki. Pomaluj kolorowankę ale aby to zrobić musisz ja wcześniej wydrukować. Zobacz również inne malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz drukuj


Kolorowanki dla dziewczynek seria Bratz nr 7. Znajdź fajny obrazek z Bratz i go wydrukuj. Pomaluj wszystkie elementy ubioru różnymi kredkami. Kolorowanki z Bratz to malowanki dla dziewczynek chłopcom polecamy inne obrazki. Życzymy dużo dobrej zabawy z kolorowankami dla dzieci

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz na zakupy


Kolorowanki dla dziewczynek seria Bartz nr 8. Bartz wybrała się na zakupy. Nie traciła czasu i udało jej się zakupić nowy strój w którym pójdzie na bal z Kenem. Będzie super zabawa. Podoba ci się ta kolorowanka? Jeżeli tak to wydrukuj obrazek. Kolorowanki do kolorowania czekają aż je wydrukujesz. Przygotuj kredki i do dzieła nie trać czasu.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Maluj Bratz w spodniach


Kolorowanki do druku seria Bratz nr 9. Bratz to serial animowany dla dziewczynek o nastolatkach. Na obrazku Bratz w długich rozszerzanych spodniach. Kredki w rękę czas coś pomalować.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bratz Cheerleaderki do druku


Kolorowanki do druku seria Bratz nr 10. Bratz dopingują swoją ulubioną drużynę koszykarską. W szkole chodzą na treningi cheerleaderek. Aby być w formie musza dużo ćwiczyć. Teraz czas na malowanie z dziewczynami wydrukuj kolorowankę i do dzieła.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek