ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR 58 Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Na wolności Madagaskar do druku


Kolorowanki do druku nr 20 – Ekipa szczęśliwie wylądowała gdzieś w Afryce. Początki są obiecujące jak widać humor dopisuje. Malowanki dla dzieci zawsze znajdziesz coś nowego. Lubisz malować poleć naszą stronę.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Babcia i Pingwiny wydrukuj


Kolorowanki do druku nr 21 – Pingwiny z Madagaskaru zadarł z niewłaściwą osobą. Alex już się przekonał że babcia ma niezłą parę w rękach. Wydrukuj kolorowankę i baw się malując obrazki seria Madagaskar.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Alex Malowanki Madagaskar


Kolorowanki do druku nr 22 – Czas wyciągnąć zestaw kolorowych kredek i pomalować obrazki z bajki Madagaskar. Na pierwszym planie Alex Lew który przebył długą drogę z ZOO w New York do Afryki. Życzymy udanej zabawy.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Co za wielki Lew


Kolorowanki do druku nr 23 – Oj nie będzie łatwo z tym przerośniętym Afrykańskim Lwem. Kolorowanki do druku z bajki Madagaskar zbieraj i koloruj malowanki. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

 

 Kolorowanki dla dzieci

malowanki Madagaskar drukuj


Kolorowanki do druku nr 24 – Maluj obrazki z bajki Madagaskar. Wydrukuj i baw się kolorując malowanki do druku.

 

 Kolorowanki dla dzieci

wydrukuj malowanki Madagaskar


Kolorowanki do druku nr 25 – Na obraz ku Lew król wszystkich zwierząt. Zapraszamy do zabawy kredki w dłoń i malujemy obrazki seria Madagaskar.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek