ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Spokojny Wódz


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 29 – Asparanoiks po krótkiej rozmowie z Dobrominą trochę ostudził swój temperament. Na razie wszyscy mogą spać spokojnie i liczyć na to, że w najbliższym czasie nie poprowadzi Gallów na Rzym. Zapraszamy wszystkie dzieci do malowania.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Poranny Trening


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 30 – Po krótkiej bójce z legionistami rzymskimi, Gallowie ze znanym sobie spokojem wracają do wioski. To było coś w rodzaju porannego treningu aby nie wyjść z wprawy i utrzymać kondycję. Pomaluj kolorami malowankę ze znanymi bohaterami.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kiepski Talent


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 31 – Kakofoniks zawzięcie pragnie udowodnić wszystkim, że jego twórczość jest wyjątkowa. Jednak jedynie pies wytrzymał dłużej niż minutę, reszta oddaliła się na bezpieczną odległość. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bezradność


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 32 – Ogromny Gall rozkłada ręce spoglądając wymownie na swojego psa. Niestety siłą nie nauczy lepiej grać ani śpiewać miejscowego barda. Nie wszyscy mają talent do wszystkiego. Wydrukuj i pokoloruj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Znaczący Gest


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 33 – Asterix również z przymrużeniem oka traktuje twórczość Kakofoniksa. Do walki miejscowy bard nie bardzo się nadaje, ale do śpiewu jeszcze mniej. Szkoda, że sam jeszcze tego nie zauważył. Wydrukuj i pomaluj kolorowankę.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Sprint


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 34 – Idefiks dzielnie próbuje utrzymać tempo w jakim poruszają się Gallowie. Nie jest to łatwe więc głośno szczeka chcąc zwrócić uwagę na siebie. Być może Obelix powinien wziąć go na ręce. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek