ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 



Kolorowanki dla dzieci

Jazda rowerem


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 66 – Kilka godzin treningu w ochraniaczach odniósł odpowiedni skutek. Franklin nauczył się utrzymywać równowagę i teraz jeździ rowerem bez strachu. Zapraszamy wszystkie dzieci do malowania.

 

 



Kolorowanki dla dzieci

Zawodnik baseballa


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 67 – Mały żółw wybiera się właśnie na boisko aby pograć w baseball z przyjaciółmi. Ma do tego odpowiedni sprzęt i na pewno da z siebie wszytko aby wygrać. Wydrukuj i pokoloruj malowanki.

 

 



Kolorowanki dla dzieci

Hokeista


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 68 – Zimą, kiedy woda zamarza na jeziorze, jest okazja żeby pojeździć na łyżwach. Franklin razem z przyjaciółmi od czasu do czasu grają w hokej. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 



Kolorowanki dla dzieci

Franklin na sankach


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 69 – Wystarczy, że pojawi się pierwszy śnieg a Franklin już pędzi z sankami na najwyższą górę w okolicy. Każdy kto kiedyś spróbował wie jak fantastyczna to zabawa. Wydrukuj i pokoloruj malowanki

 

 



Kolorowanki dla dzieci

Hulajnoga


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 70 – Hulajnoga to kolejna świetna zabawka dla dzieci. Prościej nią sterować niż rowerem, ale pojedziemy nią tylko po bardzo twardej drodze. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 



Kolorowanki dla dzieci

Odpoczynek


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 71 – Nawet najlepsza zabawa dobiegnie końca kiedy dziecko się zmęczy. Franklin musi teraz odpocząć od ciągłego biegania, przysiadł aby złapać oddech. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek