ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bob i koparka malujemy


Do druku kolorowanki z Bobem. Tym razem Bob budowniczy musi naprawić dach garażu u mieszkańca miasteczka. Tylko jak dostać się na dach przecież to jest bardzo wysoko. Z pomocą Bobowi przychodzi koparka która podniosła go bardzo wysoko. Raz dwa trzy obrazek pomalujesz ty. Malujemy kolorowankę Bob i Koparka Zapraszamy.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Marta i Koparka do wydruku


Kolorowanki do wydruku fajnie jest kolorować obrazki. Marta wraz z koparką jadą do Boba. Koparka będzie musiała wykopać długi rów aby woda nie zalewała pola Pana Ogórka. Kolejna fajna kolorowanka dla dzieci jeżeli ci się nie podoba zobacz inne które zamieściliśmy dla ciebie na stronie.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Strach kolorowanki do druku


Kolorowanki do wydruku Strach. Strach to taki łobuziak ale dzięki niemu jest weselej w miasteczku. Tym razem Strach zerwał chyba wszystkie jabłka z drzewa Pana Ogórka mimo że był wstanie znieść tylko kilka. Jak myślicie dzieci Strach dobrze zrobił zrywając wszystkie jabłka. Malujemy kolorowanki dla dzieci z Bobem Budowniczym.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Naprawa dachu Bob Budowniczy


Kolorowanki dla dzieci z Bobem Budowniczym. Do naprawy dachu Bob Budowniczy potrzebował kilku cegieł. Tym razem to spych okazał się pomocny przywiózł Bobowi brakujące cegły. Wydrukuj kolorowankę i maluj. Jeżeli nie wiesz jak drukować poproś rodziców.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Budowa garażu Bob Budowniczy


Kolorowanki dla dzieci budowa garażu trwa. Dzisiaj wszyscy wzięli się ostro do pracy. Nawet strach pomaga bez marudzenia. W takim tempie garaż powstanie bardzo szybko. Nie ma to jak praca zespołowa. Kolorowanki trzeba wydrukować by móc malować je kredkami.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Strach i Traktor do druku


Kolorowanki do druku dla dzieci. Strach szuka pomocy. Chce aby ktoś mu pomógł zerwać te śliczne dojrzałe jabłuszka z wysokiej jabłonki. Niestety Ciągnik jedzie na pole i nie ma czasu więc nie pomoże Strachowi. Strach będzie musiał wymyśleć coś innego. Fajnie jest malować kolorowanki które sami wybraliśmy.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek