ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kaczor Donald malowanka


Kaczor Donald macha do wszystkich dzieci na powitanie. Ukończył właśnie długi rejs statkiem i wrócił na stały ląd. Pewnie ma dużo do opowiedzenia swoim trzem siostrzeńcom. To już kolejna kolorowanka z Kaczorem Donaldem dla najmłodszych. Polecamy kolorowanie to fajna zabawa.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Maximus niezwykły Koń


Kolorowanki dla dzieci z bajki Zaplątani. Na obrazku widzimy Maximusa, ten koń w bajce po prostu rządzi. Jeżeli jeszcze nie oglądaliście tego filmu animowanego koniecznie zobaczcie. Śmieszni bohaterowie świetna oprawa 3d porywająca muzyka. Cóż to trzeba obejrzeć no i pokolorować kolorowanki do druku POLECAMY.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Roszpunka i jej włosy


Kolorowanka do druku na obrazku złotowłosa Roszpunka. Jej włosy posiadały niezwykłą moc mogąc przywracać utraconą młodość. Ten dar sprawił iż Roszpunka trafiła do wieży zamknięta przez złą staruchę. Tak więc Polecamy dobre kolorowanki dla dzieci tych małych i trochę starszych. Fajnie jest malować obrazki z bajek które oglądaliśmy.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Pascal kameleon do wydruku


Kolorowanki dla dzieci Pascal. To mały kameleon który posiada przydatną zdolność wtapiania się w otoczenie. Mimo małego wzrostu to wielki przyjaciel Roszpunki który jest zarazem instruktorem jak i pocieszycielem. To za jego zasługą Roszpunka postanawia opuścić wieże w której jest więziona. Malujemy i drukujemy kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Złodziejaszek Flynn do wydruku


Kolorowanka dla dzieci Flynn bajka Zaplątani. Flynn to wysportowany złodziejaszek który jest przepełniony pychą i samouwielbieniem. Jego celem jest zdobycie tego jednego najwspanialszego łupu który umożliwił by mu spełnienie marzeń. To on uratuje Roszpunkę z wieży co pociągnie za sobą wiele zabawnych sytuacji. Pomaluj kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Poranne czesanie włosów


Kolorowanka dla dzieci Roszpunka czesze swoje włosy. Roszpunka to dziewczyna która została obdarzona magicznymi włosami co ściąga na nią kłopoty. Wyobrażacie sobie ile czasu Roszpunka musi poświęcać na utrzymanie w czystości tak długich włosów. Dobrze że Pascal jej przyjaciel pomaga jej jak może. Kolorujemy fajne kolorowanki do druku.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek