ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Skoczny Tygrysek


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 16 – Tygrysek jest bardzo zwinny i skoczny. Wszyscy wiedzą, że uwielbia wysoko brykać. W pobliżu znalazł się Kubuś więc bez zastanowienia Tygrysek bryknął na niego. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Przysmak Kubusia


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 17 – Nic tak nie ucieszy naszego bohatera jak duży dzbanek miodu. Wiadomo, że każdy miś lubi miód ale Kubuś Puchatek po prostu za nim szaleje. Nie wyobraża sobie życia bez tego słodkiego przysmaku. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Osiołek akrobata


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 18 – Osiołek Kłapouchy czasem lubi spróbować czegoś niekonwencjonalnego. Może najlepszym akrobatą nie jest ale stać na głowie potrafi. Kto kiedyś próbował wie, że to wcale nie takie proste. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Prosiaczek i balonik


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 19 – Prosiaczek wesoło podskakuje trzymając w dłoniach balonik. Pewnie tego nie wie ale większy wiatr może porwać go razem z balonikiem wysoko w górę, a wtedy przestanie być zabawnie. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Czas na piknik


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 20 – Kiedy jest piękna pogoda przyjaciele Kubusia Puchatka wybierają się na piknik. Wystarczy zabrać koszyk pełen jedzenia, duży kocyk i można relaksować się resztę dnia na łonie natury. Wydrukuj i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Porządki w kuchni


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 21 – Kubuś robi porządki w kuchni. Ostatnio trochę tu było bałaganu więc czas poustawiać wszystko na swoim miejscu. Tygrysek jak zwykle zamiast pomagać, bryka i przeszkadza misiowi. Baw się i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek