ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Asterix


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 47 – Asterix w pełnym rynsztunku zamierza złożyć kolejną wizytę obozującemu w pobliżu oddziałowi rzymskiemu. Chociaż przy pasie ma przypięty miecz, pewnie nawet go nie użyje. Wystarczą mu gołe pięści. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Franklin artysta


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 1 – Mały żółwik w wolnej chwili też lubi malować. Czy rozpoznajesz cóż takiego franklin namalował na kartce. Włącz kolorowankę i wydrukuj obrazek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Franklin i Tort


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 2 – Rodzice Franklina przygotowali coś smacznego dla swojego dziecka. To ulubiony smakołyk małego żółwia. Wspaniały prezent na początek dnia. Pomaluj kolorami malowankę.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Franklin i aparat


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 3 – Pewnego razu Franklin jak zwykle wybrał się na spacer po lesie. Zupełnie nie spodziewał się, że znajdzie tu aparat fotograficzny. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Franklin i ogłoszenie


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 4 – Tata Franklina napisał ogłoszenie informujące o znalezionym przez jego syna aparacie fotograficznym i mocuje je na drzewie. Wydrukuj i pokoloruj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bóbr i Franklin


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 5 - Mały żółw ma mnóstwo przyjaciół z którymi przeżywa ciekawe przygody. Jednym z nich jest Bóbr, który proponuje mu właśnie udział w nowej zabawie. Wydrukuj i pomaluj kolorowankę.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek