ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Franklin w czapce


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 12 – Franklin pozuje do zdjęcia w swojej nowej czapeczce z daszkiem. Wie, że jest fotografowany więc pięknie się uśmiecha. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Franklin na Huśtawce


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 13 – Wszyscy przyjaciele Franklina wybierają się na wycieczkę rowerową. Próbują namówić małego żółwia aby pojechał z nimi bo ten najwidoczniej woli huśtać się na huśtawce. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kąpiel w Stawie


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 14 – Franklin zostawił skorupę na brzegu i postanowił wykąpać się w małym stawie razem z żabami. Bez skorupy ma znacznie większą swobodę ruchu. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Gra w Kulki


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 15 – Franklin próbuje nauczyć inne zwierzęta kolejnej fajnej gry. Zasady nie są skomplikowane więc wkrótce rozpocznie się prawdziwa rozgrywka. Pomaluj malowankę dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Franklin z Mieczem


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 16 – Mały żółw zaprezentował się wszystkim w nowym stroju. Wygląda bardzo dostojnie i gdyby nie skorupa to można by go pomylić z Napoleonem. Zapraszamy wszystkie dzieci do malowania.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Franklin z chustką


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 17 – Mały żółw w zasadzie nie potrzebuje ekskluzywnego fraka żeby wyglądać dostojnie. Wystarczy ładna chustka pod szyją i czysta skorupa. Wydrukuj i pokoloruj malowanki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek