ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

maluj Alex i Marty


Kolorowanki do druku nr 8 – Alex Marty w dżungli na Madagaskarze. Wydrukuj obrazek i dołącz go do swojej kolekcji kolorowanek dla dzieci. Wszyscy lubimy kolorować fajne obrazki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

wydrukuj mieszkańcy ZOO


Kolorowanki do druku nr 9 – Mieszkańcy ZOO z New Yorku zapraszają na malowanki dla dzieci. Wydrukujcie obrazek i pokolorujcie zwierzęta. Czas na malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Wydrukuj Madagaskar dla dzieci


Kolorowanki do druku nr 10 – Król lew z bajki Madagaskar. Maluj fajne obrazki czekają czas na relaks z kolorowankami dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

malowanki Alex Madagaskar


Kolorowanki do druku nr 11 – Mały Alex uwielbiał zabawę w złap motylka. Pokoloruj kolorowankę dla dzieci na obrazku małe lwiątko Alex. Czas na zabawę.

 

 Kolorowanki dla dzieci

malowanka Alex Madagaskar


Kolorowanki do druku nr 12 – Super gwiazda ZOO New York Alex główny bohater z bajki Madagaskar. Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z Lwem Alex-em skompletuj wszystkie zwierzęta z ZOO.

 

 Kolorowanki dla dzieci

lot samolotem Madagaskar drukuj


Kolorowanki do druku nr 13 – Lot samolotem zakończy się awaryjnym lądowaniem w Afryce. Malujemy fajne kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek