ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Zygzak i Sally


Kolorowanki do druku seria Auta nr 43 – Zygzaka już na pewno znacie a ten drugi samochód to Sally. Piękne niebieskie Porsche911 Carriera mieszka w Chłodnicy Górskiej. Razem tworzą zgrany duet. Pomaluj kolorowankę dla dzieci codziennie nowe obrazki ze świata bajek i bajeczek. Dołącz do zabawy drukuj kolorowanki i maluj.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Zygzak i Wójt


Kolorowanki do druku seria Auta nr 44 – Jak się okazuje Wójt zapomnianej mieściny Chłodnica Górska to sławny Hudson "Huragan" Hornet, jako jedyny wywalczył trzykrotnie pierwsze miejsce w wyścigu o puchar Złotego Tłoka. Maluj z nami dużo dobrej zabawy z kolorowankami dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Chłodnica Górska


Kolorowanki do druku seria Auta nr 45 – Na obrazku do kolorowania mamy trzy pojazdy. Pierwszy to Zygzak McQueen. Dwa pozostałe to Sally oraz Szeryf pilnujący porządku w Chłodnicy Górskiej. To jego ulubione miejsce gdzie lubi sobie czasami odpocząć na służbie. Maluj kolorowanki dla dzieci, fajnie że zajrzałeś na naszą stronę z malowankami.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta do druku


Kolorowanki do druku seria Auta nr 46 – Zbieraj postacie z bajki Auta Disney. Znajdziesz u nas sporo samochodów do pokolorowania kredkami czy mazakami. Kolorowanki dla dzieci to dobry sposób na długie zimowe wieczory.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta Gienia


Kolorowanki do druku seria Auta nr 47 – Samochód Gienia który zasłużył sobie swoim postępowaniem na pojazd ekscentryczny. Pojazd ten to starsza Pani która prowadzi mały biznes. Sprzedaje pamiątki z drogi 66 w swoim sklepiku. Wydrukuj kolorowanki dla dzieci dobierz lakier dla Gieni. Zapraszamy do malowania.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta Złomek


Kolorowanki do druku seria Auta nr 48 – Złomek, wesoły towarzysz Zygzaka Mcqueen, zazwyczaj posiada dobry humor. Tak jest i tym razem, jedzie uśmiechnięty polną drogą przed siebie w nadziei, że znajdzie towarzysza do zabawy. Nie zwlekaj, spróbuj pomalować Złomka, z pewnością się ucieszy.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek