ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 



Kolorowanki dla dzieci

Wóz strażacki


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 48 – Franklin lubi bawić się zabawkami a ostatnio przypadł mu do gustu wóz strażacki. Całkiem możliwe, że w przyszłości zostanie strażakiem, ma już nawet hełm. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 



Kolorowanki dla dzieci

Zwycięstwo


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 49 – Po zdobyciu ważnego punktu przez Franklina, jego drużyna wygrała kolejny mecz w baseballa. Młody żółw nie stara się nawet ukrywać radości i dumy jaka go rozpiera. Wydrukuj i pokoloruj malowanki

 

 



Kolorowanki dla dzieci

Nauczyciel i uczeń


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 50 – Sowa to bardzo wymagający nauczyciel, ale dzięki temu uczniowie bardziej przykładają się do nauki co z pewnością przyda im się jeszcze w dalszym życiu. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 



Kolorowanki dla dzieci

Klisza z aparatu


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 51 – Tata Franklina wyjął zapełnioną kliszę z aparatu fotograficznego. Teraz trzeba oddać ją do fotografa, który będzie wiedział jak wywołać zawarte na niej zdjęcia. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 



Kolorowanki dla dzieci

Wycieczka do muzeum


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 52 – Nauczyciel zabrał całą klasę na wycieczkę w ramach której jest zaplanowane zwiedzanie muzeum. Przyda się maluchom taka lekcja historii i na pewno coś z tego wypadu zapamiętają. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 



Kolorowanki dla dzieci

Gąska na bramce


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 53 – Kolejny mecz w piłkę nożną. Na bramce stoi gąska z szeroko rozpostartymi skrzydłami. Nie łatwo ją będzie pokonać, strzał musi być wykonany naprawdę precyzyjnie. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek