ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Naśladowca Ptaków


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 28 – Mały Tarzan próbuje naśladować wszystko co widzi dookoła siebie. Właśnie próbuje poszybować w górę razem ze stadkiem ptaków. Niestety nie wie, że do tego potrzebne są skrzydła. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Łagodny Olbrzym


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 29 – Ten ogromny hipopotam ma wyjątkowo łagodny charakter. Pozwala maluchowi skakać po swoim nosie. Całkiem dobrze mieć takiego przyjaciela. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Tarzan Wisi na Ogonie


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 30 – Słoń wpadł w panikę widząc małego Tarzana uczepionego za jego ogon. Być może maluch myślał, że to liana i chciał się troszkę na niej pobujać. Baw się i maluj kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Przerażone Stado


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 31 – Spłoszone stado słoni jest niebywałe niebezpieczne. Tratuje wszystko po drodze i nic nie jest w stanie je zatrzymać. Musi minąć troche czasu zanim słonie same się uspokoją. Pozwól rozwijać się swoim zdolnościom i maluj kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Poobijany Malec


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 32 – Mały Tarzan troszeczkę ucierpiał na skutek ostatniej zabawy z Tantorem. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało, a siniaki wkrótce znikną. Ważne żeby wyciągnął wnioski na przyszłość. Pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Poważny Kerchak


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 33 – Przywódca Kerchak to bardzo poważny i surowy goryl, bardzo nie lubi nieposłusznych osobników w stadzie. Musi rządzić twardą ręką bo inaczej straci autorytet. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek