ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Fantom malowanki Ben 10


Do wydruku kolorowanki Ben 10 – Fantom to kosmita pochodzący z mrocznych zakątków kosmosu. Jak duch potrafi przenikać przez ściany oraz opanował sztukę niewidzialności. Jest tak przerażający iż często już na jego widok złoczyńcy poddają się lub uciekają z krzykiem. Malując tę kolorowankę tylko się nie przestrasz. Ben 10 zaprasza na Kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Szara Materia do druku


Kolorowanki Ben 10 do pokolorowania kosmita Szara Materia. To mały kosmita jego wzrost 13 cm. Kosmita ten został stworzony by naprawiać urządzenia. Jego wzrost pomaga mu dostać się w miejsca gdzie inni nie mogą dotrzeć. Pod postacią Szarej Materii Ben 10 korzysta z jego Inteligencji. Kolorowanka Ben 10 Szara Materia Zapraszamy.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Upgade maluj kolorowanki


Do pomalowania kolorowanki Ben 10 – Upgrade to kosmita który jest biochemiczny. To oznacza iż jest częściowo maszyno a częściowo organizmem żywym. Upgrade jest w stanie połączyć się z dowolnym urządzeniem – od mikrofalówki przez rower aż po skomplikowane urządzenia jak satelity. Gdy połączy się z urządzeniem może je ulepszyć. Maluj kolorowanki Ben

 

 Kolorowanki dla dzieci

Vilgax kolorowanki Ben 10


Kolorowanki Ben 10 – Vilgax. Vilgax to największy wróg Ben 10. Ten kto zmierzy się z Vilgaxem nie może liczyć na litość w razie przegranej. Ten kosmita to samo zło. Wydrukuj i pomaluj kolorowankę dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Ben 10 nr 13


Dla dzieci kolorowanki seria Ben Ten waleczni kosmici. Kolorowanki do dobry sposób na nudę.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Ben 10 nr 14


Ben 10 to bajka w której nie brakuje akcji i ciekawych postaci. Pomaluj kolorowankę dla dzieci na obrazku człekokształtny kosmita. Pobieraj i drukuj również inne kolorowanki z bajki Ben 10.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek