ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Wątły Prosiaczek


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 64 – Gdyby nie Kubuś, który w ostatniej chwili złapał Prosiaczka, ten odleciałby daleko porwany przez wiatr, niczym jesienny liść. Dobrze by było gdyby wątły Prosiaczek trochę przytył. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kubuś i Krzysio


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 65 – Pomimo, że nie zawsze wszystko układa się pomyślnie, dobrze mieć przyjaciela takiego jak Krzysio który potrafi dawać dobre rady i wnieść trochę optymizmu. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Sowa i Tygrysek


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 66 – Sowa Przemądrzała wie wszystko najlepiej i stara się podpowiedzieć co nieco Tygryskowi jak poprawnie i bezpiecznie przystroić sufit we własnym domu. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Czapka dla Prosiaczka


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 67 – Przyszła zima i czas się ciepło ubrać. Prosiaczek zakłada szalik i ciepłą czapkę z dużym pomponem bo dobrze wie, że z zimą nie ma żartów i bardzo łatwo jest zachorować. Baw się i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zagubiony Tygrysek


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 68 – Przyjaciele Kubusia znaleźli ukrytą jaskinię. Ciekawość wzięła górę i poszli w głąb nieznanych tuneli. W pewnym momencie Tygrysek zauważył, że chyba za bardzo oddalił się od grupy. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Pełna Taca


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 69 – Przepyszna porcja świeżo upieczonych ciasteczek powinna ucieszyć zaproszonych przez Tygryska gości. Kangurzyca chętnie pomaga przyjacielowi w przygotowaniach do urodzin. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek