ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Shrek - Olbrzym


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 37 – Znajomy młynarz pomógł Shrekowi upiec ciastko olbrzyma który z kolei pomógł ogrowi dostać się do zamku. Razem z przyjaciółmi Shrek musi bardzo się spieszyć aby na zawsze nie stracić Fiony. Baw się malując kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Shrek - Ratunek


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 38 –Shrek z okrzykiem wpada do sali balowej zakłócając imprezę. Donośnie oświadcza, że to on jest tym prawdziwym Shrekiem. Fiona rozpoznaje męża lecz w tym samym momencie syn wróżki całuje ją w usta. Pomaluj kolorowanki z serii Shrek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Zamieszanie


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 39 – Na szczęście pocałunek Fiony z fałszywym Shrekiem nie odniósł żadnego skutku. Na sali balowej wywiązała się walka, przyjaciele Shreka próbują zabrać wróżce czarodziejską różdżkę i pozbawić jej mocy. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Odbity Pocisk


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 40 – W zamieszaniu Wróżka strzela pociskiem z różdżki. Król Harold swoim ciałem zasłania córkę Fionę a odbity od zbroi pocisk trafia Wróżkę Chrzestną, po której zostają tylko okulary. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki z bohaterami z bajki Shrek.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Fiona i Shrek


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 41 – W końcu po długiej rozłące Shrek i Fiona wpadają sobie w ramiona. Te kilka ostatnich dni tylko wzmocniło ich związek i uświadomili sobie, że nie mogą żyć bez siebie. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci z bohaterami bajki o Shreku.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Shrek Północ


Kolorowanki do druku seria Shrek nr 42 – Zbliża się północ i Shrek oraz Fiona muszą dokonać wyboru czy chcą na zawsze pozostać w postaci ludzkiej czy w postaci ogrów. Shrek pozostawia decyzję Fionie, która wybiera zielonego ogra. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek