ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zgadnij Kto to


Zgadnij kto to kolejna kolorowanka do druku z serii Bob Budowniczy. Wielki uśmiech i wiszący hak powinien was naprowadzić cóż to za pojazd. Dodaj koloru i baw się malując kolorowanki dla dzieci. Maluj ze mną mamo. To świetna zabawa.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Narada malowanki


Maszyny zebrały się aby omówić plan działania. Dzisiaj najwięcej do powiedzenia ma betoniarka. Bob Budowniczy musiał jechać naprawić płot więc dzisiaj maszyny same muszą wykonać całą pracę. Pomaluj kolorowanki dla dzieci lecz aby to zrobić musisz najpierw wydrukować obrazek. Zachęcamy do przejrzenia innych ciekawych kolorowanek do druku.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Akcja Ratunkowa


Jak zwykle Strach wpadł w tarapaty. Dobrze że w pobliżu był Bob Budowniczy i Dźwig którzy pomogą Strachowi. Do pomalowania na kolorowo kolorowanka dla dzieci. Maluj i zbieraj obrazki aby później pokazać je swoim rodzicom. Zapraszamy na malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Strach w opałach maluj


Kolorowanki dla dzieci z bajki Bob Budowniczy. Strach jak to Strach zawsze w coś się wpakuje. Tym razem sytuacja wygląda groźnie gdyż jak gałąź się złamie może się mocno potłuc przy upadku z wysokości. Pomaluj kolorowankę do druku przedstawiającą akcję ratunkową Stracha.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Słomiany Strach do wydruku


Stracha z bajki Bob Budowniczy pewnie znacie. Po wydrukowaniu tej kolorowanki dla dzieci będziecie mogli dowolnie pomalować słomianego stracha. Malowanie to świetna zabawa gdy na zewnątrz hula wiatr i pada deszcz. Wybieraj fajne obrazki drukuj i zbieraj kiedyś mogą się przydać.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dźwig na moście


Dźwig na moście kolorowanka dla dzieci. Wielki kilkutonowy dźwig ma trudności z wjazdem na most. Zawsze miał lęk wysokości a teraz musi przejechać przez wysoki most. Malujemy z kolorowankami do druku. Co tydzień nowe malowanki do wydruku.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek