ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Koniec Drogi


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 88 – Mapa, według której Kubuś i przyjaciele podążają, prowadzi przez przepaść. Problem polega na tym, że nie ma tu żadnego mostu łączącego dwa przeciwległe brzegi. Wydrukuj i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Skoczek


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 89 – Mały kangurek jest niezłym skoczkiem, ale to jeszcze nic w porównaniu z Tygryskiem. Pasiasty zwierzak bije wszelkie rekordy w skokach wzwyż z maleństwem na plecach. Pomaluj kolorowanki z bajek dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Prezent


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 90 – Ktoś zrobił prezent Kubusiowi i podarował mu dzbanek miodu. Ktokolwiek to by nie był sprawił Puchatkowi niesamowitą niespodziankę i w dodatku bardzo słodką. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dziupla


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 91 – Kubuś wdrapał się wysoko na drzewo i desperacko próbuje dosięgnąć otworu w którym prawdopodobnie znajduje się mnóstwo pszczelego miodu. Zapach unoszący się wokół dodaje mu sił. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Liście w Sypialni


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 92 – Kiedy przychodzi jesień, drzewa gubią liście a wiatr unosi je i rozrzuca wszędzie. Kubuś ma otwarte okno więc wiatr swobodnie hula po jego sypialni. Wydrukuj i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Uczta


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 93 – Mały miś nie wierzy własnym oczom. Leśne pszczoły zgromadziły w dziupli ogromny zapas miodu. Dopóki nie ma właścicieli Kubuś ma okazję posmakować tej słodyczy. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek