ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

malujemy Lew Alex


Kolorowanki do druku nr 2 – Król Alex to gwiazda w Nowojorskim ZOO. Alex lubi swoje życie w miejskim ZOO lecz zostaje wciągnięty w wydarzenia które zaprowadzą go na odległą wyspę na Madagaskarze. Czy oprze się swojej zwierzęcej naturze drapieżnika.

 

 Kolorowanki dla dzieci

malujemy urodziny Martiego


Kolorowanki do druku nr 3 – Dzisiaj są urodziny Martiego (zebry) przyjaciele przygotowali smaczny torcik ze świeczkami. Drukuj i maluj obrazki dużo fajnych malowanek dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

maluj Marty surfing


Kolorowanki do druku nr 4 – Surfing w wykonaniu Martiego. Jak widać zamiast nart można śmiało pływać razem z delfinkami. Pomaluj kolorowankę dużo dobrej zabawy.

 

 Kolorowanki dla dzieci

do druku żyrafa Melman


Kolorowanki do druku nr 5 – Żyrafa Melman jest hipochondrykiem non stop biega do lekarza zajada tabletki jak cukierki. Cechuje się dużym brakiem koordynacji co często wywołuje niezaplanowane zdarzenia. Maluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

maluj Lemury


Kolorowanki do druku nr 6 – Przygotowania do uczty Lemury umieją się bawić. Dołącz do zabawy i pomaluj malowanki dla dzieci. Zaczynamy zabawę.

 

 Kolorowanki dla dzieci

maluj malutka Gloria


Kolorowanki do druku nr 7 – Gloria ma status gwiazdy w Nowojorskim ZOO. Dla swoich przyjaciół jest jak starsza siostra. Ma swojego cichego wielbiciela żyrafę Melmana. Malujemy fajne obrazki wydrukuj i baw się testuj różne kolory.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek