ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Oto Moto Madagaskar drukuj


Kolorowanki do druku nr 32– Gloria znalazła prawdziwego Kozaka to OTO MOTO. Pomaluj parę Gloria i Oto Moto. Wydrukuj malowankę dla dzieci i rozpocznij zabawę.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Alex i Marty Madagaskar maluj


Kolorowanki do druku nr 33– Alex i Marty humory po wylądowaniu w Afryce dopisują. Wydrukuj kolorowankę i użyj swoich kredek dobra zabawa z malowankami gwarantowana.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Król Leon Madagaskar wydrukuj


Kolorowanki do druku nr 34– Na obrazku sam Król Leon najzabawniejsza postać z całej serii Madagaskar. Jego teksty są powalające. Czas na malowankę wydrukuj i maluj.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Madagaskar Malowanki drukuj


Kolorowanki do druku nr 35– Obrazek z bajki Madagaskar bo liczy się dobra zabawa. Maluj i koloruj obrazki które zamieściliśmy dla was aby czas płynął szybciej. Malowanki idealne na nudę. Sprawdzone.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Strajk Madagaskar maluj


Kolorowanki do druku nr 36– Madagaskar fajna bajka więc i kolorowanki są ciekawą odmianą. Pokoloruj obrazek kolorowanki dla dzieci ćwicz kreskę od najmłodszych lat.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Alex kolorowanki do wydruku


Kolorowanki do druku nr 37– seria Madagaskar Alex będzie gorąco. Wydrukuj kolorowankę i dobieraj kolory spraw by obrazek ożył i był wyjątkowy. Maluj kolorowanki fascynujący świat barw czeka na ciebie.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek