ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Myśliwy Clayton


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 76 – Myśliwy Clayton przysłuchuje się uważnie rozmowie Jane i profesora. Strzelba którą ściska w dłoniach dodaje mu odwagi i pewności siebie. Żadne zwierze nie może czuć się bezpiecznie kiedy pan myśliwy jest w pobliżu. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Spotkanie z Tarzanem


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 77 – Nikt z ekspedycji naukowej nie spodziewał się, że w dzikiej dżungli oprócz zwierząt mogą trafić na wychowanego tu od dziecka człowieka. Tarzan wyraźnie zauroczył się w pannie Jane. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Naśladowca Ludzi


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 78 – Dla Tarzana nowo poznani ludzie to wielka sprawa. Teraz próbuje naśladować ich zachowania i ruchy aby bardziej upodobnić się do nich. Dla kogoś kto wychowywał się z małpami to ważna lekcja. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Przewodnik


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 79 – Tarzan zabiera Jane w podróż po dzikich terenach dżungli. Z pewnością nie znajdzie lepszego przewodnika od niego. Można powiedzieć, że chłopak zna tu każdą ścieżkę i każde drzewo. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowe Ptaki


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 80 – Tarzan i Jane po cichu podkradli się w pobliże grupki papug. Wspaniale ubarwione ptaki robią niesamowite wrażenie na dziewczynie. Teraz może docenić piękno natury. Baw się i maluj kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Jane Opisuje Ptaki


Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z serii Tarzan nr 81 – Jane skrupulatnie robi notatki podczas gdy Tarzan próbuje sprawić aby kolorowe ptaki usiadły mu na ramionach. Widać, że papugi czują się bezpiecznie w towarzystwie tej pary. Rozwijaj swój talent i maluj kolorowanki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek