ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Psia Czułość


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 35 – Wszyscy wiedzą, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Chociaż Idefiks jest niewielkich rozmiarów to ma ogromne psie serce. Polizał swojego pana z większą czułością niż najsmaczniejszą kość. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Nieśmiały Obelix


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 36 – Mamy wrażenie, że ogromny Gall chowa coś za plecami. Prawdopodobnie są to kwiaty dla ukochanej Falbali. Długo z tym zwlekał bo choć w walce nie ma sobie równych przy kobietach traci całą odwagę. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dezaprobata


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 37 – Trudno nie zauważyć, że Obelix nie popiera wszystkich pomysłów Asterixa. Znacząco puka się w czoło wyrażając swoją dezaprobatę. Potrzebny będzie plan B aby udobruchać Galla. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Uprzejmi Gallowie


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 38 – Ta Dwójka Gallów postrzegana jest przez rzymskich legionistów jako barbarzyńskie bestie. W rzeczywistości to całkiem uprzejmi Gallowie na co dzień. Pomaluj malowankę dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Niewygodna Zbroja


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 39 – Obelix przebrany w strój legionisty rzymskiego czuje się delikatnie nieswojo. Przyzwyczaił się do noszenia luźnego stroju a ta zbroja zdecydowanie ogranicza swobodę ruchów. Zapraszamy wszystkie dzieci do malowania.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Pech na Warcie


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 40 – Ten piechur wystawiony na wartę nie miał szczęścia. Zanim zdążył zareagować otrzymał ogłuszający cios od jednego z Gallów. Zanim się obudzi z pewnością będzie już po bitwie. Pomaluj kolorami malowankę.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek