ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Ostrożność


Kolorowanki do druku Król Lew nr 57 – Timon i Pumba wyciągają wnioski z wcześniejszych wydarzeń i zachowują się bardzo ostrożnie. Delikatnie wychylają głowy zza wysokiej trawy i obserwują okolicę żeby upewnić się, że nic im nie grozi. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dobrana Para


Kolorowanki do druku Król Lew nr 58 – Chyba każdy się z tym zgodzi, że Simba i Nala to świetnie dobrana para. Po długiej rozłące, nie widzieli się od czasów dzieciństwa, przekonali się, że nie wyobrażają sobie dalej życia bez siebie. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

W Pułapce


Kolorowanki do druku Król Lew nr 59 – Pomimo przedsięwziętych ostatnio środków ostrożności Timon i Pumba dali się złapać w pułapkę jak nowicjusze. Krępujące liny zacisnęły się dość mocno więc nic innego w tej sytuacji nie pozostaje jak głośno wołać o pomoc. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Duże Zmiany


Kolorowanki do druku Król Lew nr 60 – Timon i Pumba widząc jak Simba i Nala obejmują się i cieszą na swój widok, zrozumieli, że coś zmieniło się nieodwracalnie. Czasy wspólnych zabaw odeszły bezpowrotnie. Pomaluj malowankę z bohaterami z bajki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Poważna Rozmowa


Kolorowanki do druku Król Lew nr 61 – Surykatka i guziec postanowili przeprowadzić ważną rozmowę z lwicą Nala która tak nieoczekiwanie pojawiła się znikąd i odbiera im przyjaciela. Przecież to oni zaopiekowali się nim kiedy był w opłakanym stanie. Zapraszamy wszystkich do malowania.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Czas Na Rodzinę


Kolorowanki do druku Król Lew nr 62 – Niestety przyjaciele Simby muszą pogodzić się z faktem, że taka jest naturalna kolej rzeczy. Chociaż Timon ma obrażoną minę nic nie poradzi na to, że przyszedł czas aby przyjaciel lew założył rodzinę. Pomaluj malowankę z guźcem i surykatką.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek