ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 28 – Harris, Hubert i Hamish mają swoje sposoby na podkradanie słodkich wypieków. Czasem wystarczy chwila aby służąca straciła całą tacę. Maluchy potrafią zjeść ogromne ilości ciastek. Pomaluj kolorowanki z bajek dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 29 – Merida Waleczna miała możliwość wybrania konkurencji dzięki której wyłoniony zostanie najlepszy kandydat. Oczywiście księżniczka zdecydowała, że tą konkurencją będzie łucznictwo. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 30 – Król Fergus w pewnym momencie zauważył nieobecność swojej córki. Zamiast niej na drewnianym krześle pojawił się pies. Zawody w łucznictwie zaczęły dobiegać końca. Pomaluj kolorowanki dla dzieci z serii Merida Waleczna.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 31 – Merida Waleczna stanęła do zawodów i ogłosiła wszystkim, że sama będzie walczyć o własną rękę. Doskonale zdawała sobie sprawę jak świetną jest łuczniczką. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 32 – Księżniczka bez problemu ulokowała wszystkie trzy strzały w sam środek tarczy. Przy ostatniej rozłupała na dwie części strzałę wcześniej wbitą w środek tarczy. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Merida Waleczna


Kolorowanki do druku Merida Waleczna nr 33 – Królowa nie wytrzymała napięcia i ostro nakrzyczała na córkę oskarżając ją o umyślne ośmieszenie kandydatów. Taka sytuacja mogła doprowadzić do wybuchu wojny między klanami. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek