ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz do druku


Kolorowanki dla dzieci seria Bratz nr 47-Dwie ładne dziewczyny do kolorowania bardzo podobne lecz ubrane trochę inaczej. Baw się i relaksuj malując fajne obrazki do druku.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz Kapelusik


Kolorowanki dla dzieci seria Bratz nr 48-Bratz to dziewczyny jak widać lubiące modę. Całkiem dobrze im wychodzi bycie na topie. Zamaluj obrazek i spraw by dziewczyna wyglądała bombowo. Jak zawsze czekają na was kolorowanki do druku.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz szminka


Kolorowanki dla dzieci seria Bratz nr 49- Dobierz kolor szminki dla dziewczyny Bratz. Jak myślisz jaki kolor będzie dla niej najlepszy. Maluj kolorowanki ćwicz rękę a niedługo sama będziesz rysować ciekawe obrazki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz zebra


Kolorowanki dla dzieci seria Bratz nr 50 - Kolorowanka zdecydowanie dla dziewczyn. Chłopcy poszukajcie kolorowanek w innym dziale. Tu jest świat którego nie zrozumiecie. Dodzieła dziewczyny kolorowanki do druku czekają.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz chilliderki


Kolorowanki dla dzieci seria Bratz nr 51 – Dzisiaj na sportowo w ekipie chilliderek. Bratz pomagają drużynie podnosząc morale. Kolorowanki do druku dla dziewczyn Polecamy.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Bratz na słoneczne dni


Kolorowanki dla dzieci seria Bratz nr 52 – Dzień jest upalny, dziewczyny żeby się nie przegrzewać postanowiły założyć lekkie krótkie spódniczki a do tego koszulki bawełniane na ramiączka. Pomaluj kolorowankę dla dzieci w swoje ulubione barwy. Zapraszamy do zabawy.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek