ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Piękna Roszpunka malowanki


Kolorowanki do druku Piękna Roszpunka. Dzieciaki malujemy kolorowankę z Roszpunką. Zobaczcie jak piękne włosy ma nasza śliczna bohaterka. Długie złote z wplecionymi kwiatami a do tego przepełnione magią. Dobierz ładne kolory i pomaluj Roszpunkę i Pascala.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Roszpunka dla dziewczyn


Kolorowanka dla dziewczynek Roszpunka. Ta kolorowanka na pewno spodoba się nie jednej dziewczynce. Po obejrzeniu bajki zapraszamy do wydrukowania kolorowanki i zabawy podczas kolorowania obrazka. Piękna Roszpunka liczy na was dziewczynki wy będziecie wiedziały jakich kolorów użyć. Zapraszamy na kolorowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Roszpunka długie włosy


Kolorowanka dla dzieci Roszpunka długie włosy. Mogło by się wydawać że tak długie włosy Roszpunki to tylko kłopot. Oglądając bajkę zobaczycie że to nie prawda. W wielu sytuacjach te długie loki uratują naszą śliczną Roszpunkę z opresji. Kolejna już kolorowanka do druku z Roszpunką Zapraszamy do malowania.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Roszpunka i Pascal do druku


Kolorowanki do druku z Roszpunką i Pascalem. Mały Pascal to najlepszy przyjaciel Roszpunki. Mimo swojego małego wzrostu jest niezwykle pomocny. Wygląd to nie wszystko niezwykle ważny jest rozum którego Pascalowi nie brakuje. Malujemy fajne kolorowanki z bajki Zaplątani.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zabawa Roszpunka dla dzieci


Kolorowanki dla dzieci Roszpunka bajka Zaplątani. Roszpunka znalazła wiele ciekawych rozwiązań gdzie wykorzystuje swoje długie piękne włosy. Na obrazku widzimy jak można zrobić huśtawkę gdy ma się tak długie włosy. Maluj Roszpunkę i dodaj ukończony obrazek do teczki z kolorowankami.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bob Budowniczy do wydruku


Bob Budowniczy kolorowanki do wydruku. Do pomalowania czeka na was obrazek z Bobem podczas pracy. Bob przy użyciu narzędzi przymocował znak drogowy. Bob budowniczy zawsze stara się wykonując swoją pracę wy też dzieciaki postarajcie się malując kolorowankę dla dzieci z Bobem Budowniczym.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek