ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zbiórka


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 30 – Za moment rozpocznie się mecz piłki nożnej rozgrywanej pomiędzy dwoma czteroosobowymi drużynami. Każda ze stron dopinguje się okrzykami bo któż nie chciałby zostać zwycięzcą. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Smaczne wypieki


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 31 – Franklin jest specjalistą od domowych wypieków a w zasadzie od ich zjadania. Trzeba jednak mieć rozsądek we wszystkim co się robi. Co za dużo to nie zdrowo. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Prezenty


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 32 – Wszyscy lubią prezenty a szczególnie małe dzieci. Franklin delikatnie posmutniał bo jeszcze nic nie dostał. Ostatnio był jednak bardzo grzeczny i z pewnością rodzice coś przygotowali dla niego. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Skok ze spadochronem


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 33 – Żółw postanowił spróbować skoku ze spadochronem. Oczywiście ptaki nie potrzebują takich rzeczy aby latać i niewiele wiedzą na ten temat. Franklin musi zapytać o radę kogoś innego. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zamek


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 34 – Zbudowanie takiego zamku zabrało Franklinowi sporo czasu. Prezentuje się wspaniale i na pewno spodoba się przyjaciołom. Żółw ma ochotę pochwalić się swoją konstrukcją z klocków. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kąpielisko


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 35 – Młode zwierzęta wybrały się wspólnie na bezpieczne kąpielisko. Nie ma tu ratownika, ale jest dość płytko i nie ma obawy, że ktoś utonie. Zresztą każdy z nich świetnie pływa. Pomaluj malowankę dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek