ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta - Szeryf


Kolorowanki do druku seria Auta nr 79 – Szeryf to służbista, poważnie traktuje swoją pracę i kompletnie nie ma poczucia humoru. Jednak Złomek ma sposób na każdego, z uśmiechem może wykiwać nawet takiego twardziela jak on. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki z super bajki Auta.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta Foto Zygzak


Kolorowanki do druku seria Auta nr 80 – Zygzak Mcqeen uwielbia fotoreporterów, chętnie udziela wywiadów nie kryjąc przy tym pochwał dla samego siebie. Mocno wierzy we własne umiejętności, dzięki którym może wygrać każdy wyścig. Rozwijaj swoje umiejętności malując kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta Marek Grzmot


Kolorowanki do druku seria Auta nr 81 – Marek Grzmot Marucha z numerem 86 nie potrafi przegrywać, uważa że to on jest najlepszy i to właśnie jemu należy się nagroda Złoty Tłok. Zarozumiały Marek znany jest również z nieczystej rywalizacji. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta Zygzak


Kolorowanki do druku seria Auta nr 82 – Każde auto marzy o tym aby znaleźć się na najwyższym podium. Zygzak Mcqeen nie jest wyjątkiem, uśmiecha się szczerze do fotoreporterów zadowolony z odniesionego sukcesu. Baw się i pomaluj kolorowanki dla dzieci z bohaterami bajki Auta.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Auta Fani Zygzaka


Kolorowanki do druku seria Auta nr 83 – Zygzak Mcqenn po odniesieniu kilku sukcesów na wyścigach ma wiernych fanów, którzy razem z nim podążają na kolejne zawody wiernie mu dopingując i ciesząc się z jego sukcesów . I ty zostań jego fanem maluj kolorowanki dla dzieci z Zygzakiem.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kolorowanki Zygzak w Naczepie


Kolorowanki do druku seria Auta nr 84– Zygzak korzysta z usług wielkiej ciężarówki Maniek, która jest bardzo przydatna na dłuższych trasach. Może spokojnie zdrzemnąć się w naczepie podczas podróży aby potem wypoczęty przystąpić do zawodów. Maluj kolorowanki dla dzieci z serii Auta.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek