ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Cyrkowiec Pluto


Pies Pluto zna wiele zaskakujących sztuczek. To jedna z nich wymagająca dobrze rozwiniętego zmysłu równowagi. Pokolorujcie Pluta cyrkowca który zabawia dzieci swoim występem. Oglądaj fajne kolorowanki do druku.

 

 Kolorowanki dla dzieci

szczęśliwa Daisy


Narzeczona Kaczora Donalda uwielbia kwiaty. Nowe znalezisko spodobało się jej co możemy zobaczyć na obrazku. Na jaki kolor pomalujesz kwiatuszek. Drukuj kolorowankę i maluj w wolnym czasie. Udanej zabawy z kolorowankami dla najmłodszych.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kaczor Donald i Daisy


Kaczor Donald i Daisy wybrali się na weekend na spływ Kanoe. Piękne widoki woda przyroda to równa się udana wyprawa. Podczas spływu Kaczor przygrywał ulubione piosenki a Daisy wzięła się za wiosłowanie. Ważne że bawili się świetnie. My natomiast będziemy się bawić kolorując kolorowanki dla dzieci z serii Myszka Miki i przyjaciele.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Daisy Biwak


Kolorowanki drukowanki dla dzieci Daisy. Fajnie jest po tygodniu pracy czy nauki w szkole wyrwać się na biwak w jakieś zaciszne miejsce. Spanie pod namiotem i pieczenie kiełbasek na ognisku relaksuje po ciężkim tygodniu pracy. Daisy i Kaczor Donald wybrali się właśnie na biwak a my pokolorujemy wydrukowane kolorowanki. Polecamy dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Taniec jest fajnie


Taniec to fajna zabawa szczególnie gdy możemy się bawić razem z koleżankami i kolegami.Natomiast w domu świetnie sprawdzają się kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Taniec na Lodzie


Bawimy się malując wydrukowane kolorowanki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy kolorowanki dla chłopców i dziewczynek sami zobaczcie.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek