ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Malowanki z Bobem Budowniczym


Wydrukuj kolorowankę z Bobem Budowniczym przechodząc na podstronę. Na obrazku do pokolorowania czeka Pan ogórek, Słomiany strach, Traktor i Bob Budowniczy. Patrząc po ich minach zapowiada się pracowity dzień na świeżym powietrzu. Malowanie Kolorowanek to fajna zabawa.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bob Budowniczy i Strach


Zapraszamy na kolorowankę dla dzieci z Bobem Budowniczym i Słomianym strachem. Na obrazku Bob Budowniczy pociesza Stracha. Nie płacz nad rozlanym mlekiem jutro będzie nowy lepszy dzień. Drukuj kolorowanki i ćwicz talent artystyczny już od małego.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Czas coś zjeść


Czas coś zjeść jest pora obiadowa. Ale pora obiadowa jest nie tylko dla Boba Budowniczego kot Marty także dostanie przepyszną kocią karmę. Kolorowanki dla dzieci Bob i Kotek na jednym obrazku do druku.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Bob Budowniczy drukuj i maluj


Jak co dzień Bob jest bardzo zapracowany. Lecz dzisiaj ma pomocnika. Może nie ma rąk ale za to pięknie śpiewa. Bob Budowniczy lubi śpiew ptaków pracuje się wtedy znacznie przyjemniej. Lubisz oglądać Boba Budowniczego w telewizji jeżeli tak to pomaluj go na takie kolory jak w bajce.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Ben 10 do druku


Kolorowanki Ben 10 kosmiczna seria. Wydrukuj kolorowankę dla dzieci z Ben Ten. Na ręku Bena widać jego największy skarb Omnitrix który ma wielką moc.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Czteroręki Ben 10


Czteroręki to siła i potęga jego wzrost jest imponujący prawie 4 metry. Kolor skóry czerwony. Wydrukuj i pomaluj kolorowanki Ben 10.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek