Zbiór kolorowanek przeznaczonych dla dzieci ze śliczną Barbie. Specjalnie dla was drogie dzieci zamieszczamy kolorowanki online które możecie szybko i ładnie pomalować na ekranach waszych komputerów. Obecnie chyba każda dziewczynka zna tę lalkę i jej przyjaciół. Barbie to seria lalek która odniosła niebywały sukces przeznaczona dla dziewczynek od 11 do 16 roku życia. Barbie również zawitała na ekranach telewizyjnych. Firma Mattel systematycznie wypuszcza kolejne części przygód naszej Barbie. Najpopularniejsza produkcja TV dla dziewczynek to Kolekcja księżniczek oraz Kolekcja księżniczek 2. Dziewczynki na całym świecie uwielbiają laleczkę Barbie i jej przygody.

Specjalnie dla was będziemy systematycznie zamieszczać kolorowanki z Barbie i jej przyjaciółmi. Możecie pokolorować obrazki na ekranie lub wydrukować kolorowanki do druku i dokończyć obrazki w domu. Zapraszamy dziewczynki do malowania obrazków z BARBIE tylko fajne kolorowanki dla dzieci.  

 

 

Malowanki dla dzieci nr 1

Barbie i jej Kotek


Kolorowanka dla dzieci Barbie i jej śliczny kotek. Wypróbuj jak Barbie będzie wyglądać gdy ją pokolorujesz. Jej suknia może być niebieska pomarańczowa lub różnokolorowa. W kolorowankach dla dzieci online szybko możesz sprawdzić jaki kolor będzie najbardziej pasował.

 

 

Malowanki dla dzieci nr 2

Barbie suszy włosy


Kolorowanki dla dzieci Barbie w szlafroku. Barbie właśnie wyszła po prysznicu i teraz musi wysuszyć i ułożyć włosy. Szykuje się do wyjścia. Dobierz różne kolory i spraw by Barbie wyglądała super. Użyj wyobraźni i pokoloruj kolorowankę dla dzieci. Pamiętaj że kolorowanki możesz wydrukować i malować kredkami w domu.

 

 

Malowanki dla dzieci nr 3

Barbie i słowik malowanki


Kolorowanki dla dzieci Barbie. Kolorowanki dla dziewczynek pomaluj Barbie tak aby wyglądała pięknie jak zawsze. Dobierz kolory w których byś czuła się dobrze. Nasza Barbie czeka na dziewczynkę która pokoloruje jej świat. Przeglądaj również inne kolorowanki online i do druku co tydzień nowe obrazki.

 

 

Malowanki dla dzieci nr 4

Barbie konna przejażdżka


Kolorowanki dla dzieci Barbie. Nasza Barbie uwielbia przejażdżki na swoim rumaku siwku. Jest piękny dzień idealny na konne przejażdżki. Pomaluj kolorowankę online a następnie wydrukuj przygotowaną kolorowankę do druku i ćwicz malując w domu.

 

 

Malowanki dla dzieci nr 5

Barbie na nartach


Kolorowanki dla dzieci Barbie na nartach. Barbie i Ken wybrali się poszaleć na nartach. Pomaluj kolorowankę online lub wydrukuj kolorowankę do druku i baw się podczas malowania obrazków z Barbie. Zobacz również inne kolorowanki dla dzieci.

 

 

Malowanki dla dzieci nr 6

Kolorowanki Bartz dla ciebie


Kolorowanki dla dziewczynek Bartz nr 6. Na obrazku Bartz wykonuje taniec z pomponami. Zagrzewa swoją drużynę do walki. Pomaluj kolorowankę ale aby to zrobić musisz ja wcześniej wydrukować. Zobacz również inne malowanki.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek dla dzieci Barbie i Bratz

1


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Balony na przyjęciu Miki drukuj
Myszka Miki przyjęcie

Słodka i piękna Smerfetka
Maluj obraz Smerfetki

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Pada deszcz kolorowanka do druku
Deszcz Myszka Miki

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Kaczor Donald Kolorowanka
Kaczor Donald malowanka

Pluto i Myszka Miki malowanki
Pluto i Myszka Miki

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek

Daisy suknia malowanki do druku
Daisy dla dzieci

Kolorowanki do druku z Kubusiem 6
Przyjaciele Kubusia Puchatka

Kolorowanki Myszka Miki. Daisy narzeczona Kaczora
Daisy drukuj malowanki