ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Smerf Ważniak kolorowanka


Smerf ważniak zawsze ma radę na każdą sytuację. Smerfy nie przepadają za nim gdyż zawsze się wtrąca w nie swoje sprawy. Pomaluj tę kolorowankę dla dzieci ale uważaj bo ważniakowi mogą nie spodobać się kolory które wybrałeś. Postaraj się bo to nie lada wyzwanie. Zapraszamy na kolorowanki online i do druku.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Barbie i jej Kotek


Kolorowanka dla dzieci Barbie i jej śliczny kotek. Wypróbuj jak Barbie będzie wyglądać gdy ją pokolorujesz. Jej suknia może być niebieska pomarańczowa lub różnokolorowa. W kolorowankach dla dzieci online szybko możesz sprawdzić jaki kolor będzie najbardziej pasował.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Barbie suszy włosy


Kolorowanki dla dzieci Barbie w szlafroku. Barbie właśnie wyszła po prysznicu i teraz musi wysuszyć i ułożyć włosy. Szykuje się do wyjścia. Dobierz różne kolory i spraw by Barbie wyglądała super. Użyj wyobraźni i pokoloruj kolorowankę dla dzieci. Pamiętaj że kolorowanki możesz wydrukować i malować kredkami w domu.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Barbie i słowik malowanki


Kolorowanki dla dzieci Barbie. Kolorowanki dla dziewczynek pomaluj Barbie tak aby wyglądała pięknie jak zawsze. Dobierz kolory w których byś czuła się dobrze. Nasza Barbie czeka na dziewczynkę która pokoloruje jej świat. Przeglądaj również inne kolorowanki online i do druku co tydzień nowe obrazki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Barbie konna przejażdżka


Kolorowanki dla dzieci Barbie. Nasza Barbie uwielbia przejażdżki na swoim rumaku siwku. Jest piękny dzień idealny na konne przejażdżki. Pomaluj kolorowankę online a następnie wydrukuj przygotowaną kolorowankę do druku i ćwicz malując w domu.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Barbie na nartach


Kolorowanki dla dzieci Barbie na nartach. Barbie i Ken wybrali się poszaleć na nartach. Pomaluj kolorowankę online lub wydrukuj kolorowankę do druku i baw się podczas malowania obrazków z Barbie. Zobacz również inne kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek