Żółw Franklin – to sympatyczny żółwik który przeżywa przygody wraz ze swoimi przyjaciółmi: Miś (to jego najlepszy przyjaciel) są także inni jak - Wydra, Gąska, Ślimak, Lis, Skunks, Królik i Bóbr. Twórcą Franklina jest Kanadyjska pisarka dla dzieci Paulette Bourgeois. Napisała dużą książeczek o Franklinie, które zostały ilustrowane przez Brendę Clark. W późniejszych przygodach Franklina pojawia się jego siostrzyczka Harriet żółwinka.


Żółwik Franklin to nie tylko książeczki ale również serial animowany który można obejrzeć na kanale dla dzieci Mini Mini. Zapraszamy do zabawy z żółwikiem Franklinem.

 

Malowanki dla dzieci nr 1

Franklin artysta


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 1 – Mały żółwik w wolnej chwili też lubi malować. Czy rozpoznajesz cóż takiego franklin namalował na kartce. Włącz kolorowankę i wydrukuj obrazek.

 

 

Malowanki dla dzieci nr 2

Franklin i Tort


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 2 – Rodzice Franklina przygotowali coś smacznego dla swojego dziecka. To ulubiony smakołyk małego żółwia. Wspaniały prezent na początek dnia. Pomaluj kolorami malowankę.

 

 

Malowanki dla dzieci nr 3

Franklin i aparat


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 3 – Pewnego razu Franklin jak zwykle wybrał się na spacer po lesie. Zupełnie nie spodziewał się, że znajdzie tu aparat fotograficzny. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

Malowanki dla dzieci nr 4

Franklin i ogłoszenie


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 4 – Tata Franklina napisał ogłoszenie informujące o znalezionym przez jego syna aparacie fotograficznym i mocuje je na drzewie. Wydrukuj i pokoloruj malowanki.

 

 

Malowanki dla dzieci nr 5

Bóbr i Franklin


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 5 - Mały żółw ma mnóstwo przyjaciół z którymi przeżywa ciekawe przygody. Jednym z nich jest Bóbr, który proponuje mu właśnie udział w nowej zabawie. Wydrukuj i pomaluj kolorowankę.

 

 

Malowanki dla dzieci nr 6

Gra w piłkę


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 6 – Wszystkie zwierzęta z okolic zebrały się aby rozegrać wspaniały mecz piłki nożnej. Chyba jednak nie wszyscy wiedzą na czym ta gra polega i powstał chaos na boisku. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 

 

Podstrony - zobacz resztę kolorowanek Z żółwikiem Franklinem

1


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

 

POLECAMY:

puzzle online

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE KOLOROWANKI

Zygzak McQueen do malowania dla dzieci
Kolorowanki Auta Zygzak

malowanki dla dzieci z kubusiem puchatkiem
Kubuś Puchatek Śniadanie

Balony na przyjęciu Miki drukuj
Myszka Miki przyjęcie

Kolorowanki do druku Barbie
Barbie i jej Kotek

Słodka i piękna Smerfetka
Maluj obraz Smerfetki

kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 2
Kubuś Puchatek Jesień

Słowik i Barbie kolorowanki do druku
Barbie i słowik malowanki

Marian Kolorowanki Auta wydrukuj obrazek
Kolorowanki Auta Marian drukuj

Pada deszcz kolorowanka do druku
Deszcz Myszka Miki

Koloruj kolorowanki dla dzieci Kubuś 5
Tygrys i Maleństwo

Kaczor Donald Kolorowanka
Kaczor Donald malowanka

Pluto i Myszka Miki malowanki
Pluto i Myszka Miki

Kolorowanki do druku Kubuś Puchatek 3
Kubuś Puchatek i Prosiaczek

Daisy suknia malowanki do druku
Daisy dla dzieci