ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Gallowie i Falbala


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 17 – Dwójka przyjaciół spotyka na skraju lasu piękną Falbalę, która wybrała się aby zebrać trochę leśnych owoców. Widać,że Obeliks znowu traci zmysły, oby nie wpadł na jakieś drzewo. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Gallowie w Przebraniu


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 18 – Dwóch znanych nam Gallów przebranych za rzymskich legionistów próbuje prześlizgnąć się przez straże i dostać się do obozu wroga. Ten wartownik jest dość podejrzliwy, chyba trzeba mu sprawić lanie. Pomaluj malowankę dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Przyjaciele do Usług


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 19 – Obeliks uprzejmie kłania się wszystkim zdejmując hełm z głowy. Dobrze by było zaprzyjaźnić się z tą dwójką, z pewnością pomogliby rozwiązać kilka naszych problemów. Zapraszamy wszystkie dzieci do malowania.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zmęczony Legionista


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 20 – Służba w legionie rzymskim to ciężki kawałek chleba. Ten żołnierz wygląda na przemęczonego. Korzystając z okazji, że nikt go nie obserwuje, uciął sobie drzemkę na stojąco. Pomaluj kolorami zaspanego legionistę rzymskiego.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Mocny Cios


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 21 – Asterix po wypiciu porcji magicznego eliksiru jest nieobliczalny. Przeciwnik, który stanie mu na drodze, ma szanse zobaczyć gwiazdy wirujące mu nad głową w biały dzień. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Szybkie Nogi


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 22 – Ucieczka przed tym Gallem, kiedy ten jest pod wpływem eliksiru, wydaje się raczej bezsensu. Asterix tak szybko przebiera nogami, że bezsprzecznie zostałby mistrzem na każdej olimpiadzie. Wydrukuj i pokoloruj malowanki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek