ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dobromina


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 23 – Dobromina jest żoną Asparanoiksa i chociaż mąż jest wodzem w wiosce Gallów, niewiele on ma do powiedzenia w tym związku. Dobromina zawsze postawi na swoim i to jej zdanie jest najważniejsze. Wydrukuj i pomaluj kolorowankę.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dziczyzna na Rożen


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 24 – Krótki wypad na polowanie okazał się całkiem pomyślny. Każdy z Gallów niesie po dwa dziki pod pachami. To zwiastuje niezłą ucztę w wiosce. Obelix zastanawia się tylko gdzie zapodział się jego pies. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Na Ratunek


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 25 – Czyżby przyjaciele w galijskiej wiosce mieli kłopoty? Asterix i Obelix już z daleka zauważyli dym unoszący się nad zabudowaniami i pędzą co sił na ratunek swoim rodakom. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Kakofoniks


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 26 – Wioskowy bard Kakofoniks, mieszkający na drzewie, nie zyskał uznania wśród Gallów. Chociaż bardzo się stara, strasznie fałszuje i dla tego często kończy śpiew z kneblem w ustach. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Rozbawieni do Łez


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 27 – Jeśli ktoś myślał, że ta dwójka nie ma poczucia humoru to był w błędzie. Asterix i Obelix potrafią dosłownie śmiać się do łez i jak już zaczną naprawdę ciężko im przestać. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Dumny Asterix


Kolorowanki dla dzieci Asterix i Obelix nr 28 – Każdy Gall do bardzo dumna osoba i między innymi dlatego Rzymianie nie potrafią zmusić ich do ugięcia kolan przed Cezarem. Asterix z wypiętą klatką do przodu wygląda jakby czekał na odznaczenie. Pomaluj malowankę dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek