ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Gra w piłkę


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 6 – Wszystkie zwierzęta z okolic zebrały się aby rozegrać wspaniały mecz piłki nożnej. Chyba jednak nie wszyscy wiedzą na czym ta gra polega i powstał chaos na boisku. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Ważna Lekcja


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 7 – Sowa przypomina wszystkim zebranym, że chodzenie do szkoły to nie tylko zabawa, ale i nauka również. Trzeba przykładać się do zajęć i słuchać nauczyciela. Wydrukuj i pokoloruj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Zabawki Franklina


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 8 – Przeważnie każde dziecko ma jakąś ulubioną zabawkę, w przypadku Franklina jest to pluszowy słonik. Z zabawką nie da się porozmawiać, przynajmniej nie tak jak z kolegą, ale można ją przytulić. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Jazda na Skorupie


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 9 – Tata trochę się zdziwił na widok syna zjeżdżającego na własnej skorupie. Wprawdzie skorupa jest bardzo twarda, ale duże i ostre kamienie z łatwością mogą ją uszkodzić. Wydrukuj i pokoloruj malowanki.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Franklin na skorupie


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 10 – Franklin odkrył wspaniałą zabawę. Zjeżdża z góry na własnej skorupie. Wprawdzie to nie to co jazda sankami w zimę jednak również bardzo wciągające. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Porządki w domu


Kolorowanki dla dzieci Franklin nr 11 – Skorupa Franklina wymaga porządnego szorowania. Po tym jak zjeżdżał na niej cały dzień, trochę się zakurzyła. Ważne żeby dobrze wyczyścić w środku bo musi należycie przylegać do ciała. Pomaluj kolorami malowanki.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek