ZAPRASZAMY DO PRZEJRZENIA PACZKI NR Z MALOWANKAMI. Wszystkie kolorowanki dla dzieci możesz pomalować online lub wydrukować i pokolorować je swoimi kredkami w dowolnym momencie. Zapraszamy dzieci do przeglądania kolorowanek. Co tydzień nowe paczki z kolorowankami z najpopularniejszych bajek. Zachęcamy też do wysyłania na nasz adres swoich kolorowanek dla dzieci a my postaramy się w jak najkrótszym czasie zamieścić je na stronie. Miej wpływ na kolorowanki wysyłaj swoje obrazki dziel się z innymi dziećmi.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Gumiaki


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 82 – Kiedy długo pada deszcz powstają kałuże i warto wtedy założyć gumiaki, żeby nie zamoczyć sobie stóp. Kubuś i mały kangurek bez obawy bawią się skacząc po płytkiej wodzie. Koloruj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Tajemnicze Miejsce


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 83 – Grupa przyjaciół z Kubusiem na czele, odkryła dziwne miejsce w lesie. To coś na kształt wieży sięga wysoko prawie do chmur. Prosiaczek z wrażenia chwycił rękę Tygryska. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

W Ponurych Tunelach


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 84 – Ciekawość zaprowadziła Kubusia i Prosiaczka w głąb ciemnych tuneli. Panuje tu ponury klimat a w dodatku jest dosyć chłodno. Strachliwego Prosiaczka wkrótce przeszyły dreszcze. Baw się i maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Skrzynka na Listy


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 85 – W przydrożnej skrzynce pocztowej Tygrysek znalazł list. Ciekawe od kogo, zastanawia się maleństwo. Teraz trzeba odszukać w lesie kogoś kto potrafi czytać i odszyfruje wiadomość. Wydrukuj i pomaluj malowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Rozbrykany Tygrysek


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 86 – Rozbrykany Tygrysek czasem nie wie kiedy przestać i przesadza z wygłupami. Tym razem znienacka bryknął na Kubusia ścinając go z nóg. I to niby ma być śmieszne. Maluj kolorowanki dla dzieci.

 

 Kolorowanki dla dzieci

Jesienne Wiatry


Kolorowanki do wydruku Kubuś Puchatek nr 87 – Jesienią często wieją silne wiatry. Szczególnie odczuwamy to na otwartej przestrzeni. Jeśli tylko Kubuś i przyjaciele dotrą do lasu, ściana drzew powinna osłabić podmuchy wiatru. Pomaluj kolorowanki dla dzieci.

 

 

 


 

 

 

 

  Kolorowanki do druku - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

Zamieszczamy kolorowanki znalezione w internecie oraz przesłane na nasz adres przez użytkowników, jeżeli posiadasz prawa autorskie i nie życzysz sobie aby obrazki dostępne były dla dzieci napisz a natychmiast usuniemy je z naszej strony.

POLECAMY:

puzzle online

OSTATNIO DODANO

Frankli opiekun siostry
Siostra

Franklin układa puzzle
Puzzle

Franklin odpoczywa
Odpoczynek

Franklin i hulajnoga
Hulajnoga

Franklin zjeżdża na sankach
Franklin na sankach

Franklin gracz hokeja
Hokeista

Franklin w stroju baseballisty
Zawodnik baseballa

Franklin jedzie na rowerze
Jazda rowerem

Franklin i bóbr w łódce
Łódką po stawie

Franklin wojownik
Wojownik

Śpiące żółwie
Słodki sen

Franklin boi się ciemności
Ciemność

Franklin uczy się jazdy na rowerze
Nauka jazdy na rowerze

Franklin przewraca się na rowerze
Upadek